VÚ 3869 HOLÝŠOV

Potřebujete najít někoho, kdo s Vámi sloužil u některého útvaru či jednotky vojsk PVO PV? Tak to zkuste zde! Pro prvotní kontakt a výměnu informací...

Moderátor: Netopýr

Odpovědět
školník

Re: VÚ 3869 HOLÝŠOV

Příspěvek od školník » 28.06. 2013 19:09

To "Rudiger"

Poznal som oboch.
kpt.Skoček
P.S. Slúžl tam Miro Fumač Votýpka. Mám fotografiu.

pm22
Začínající uživatel

Příspěvek od pm22 » 18.09. 2014 04:00

Veltel pplk. Vinduška. Náčelník štábu kpt. Kaza.
Tak je to spravne :)

mikolkolo

Příspěvek od mikolkolo » 03.10. 2014 18:59

Zdravím všechny, kdo sloužili na tomto útvaru. Já jsem zde sloužil v letech 1976-1987. Začínal jsem jako podporučík a končil jako kapitán.
Na útvar jsem se byl podívat letos. Některé budovy jsou zbourány, z části je fotovoltaická elektrárna a v ostatních jsou různé firmy. Neexistují 3 stejné budovy - přijímač, první a třetí rota s ČTZ, dále štáb, výměník, sprchy, výstrojní sklad, strážnice, baterkárna, mycí rampa a hala JUGO. Z autoparku VÚ 8005 jsou uhelné sklady.
Většinu jmen jsem už zapomněl, na jiné si pamatuji jen mlhavě. Přesto si na některé občas rád vzpomenu.
P.S. No, a pokud jsem snad někomu ublížil, tak se omlouvám. :o)
Miloš Kolář
mikolkolo@seznam.cz

Brno1

Příspěvek od Brno1 » 22.07. 2016 03:20

Hledám kohokoliv, kdo sloužil u tohoto útvaru v letech 1985-87. Záklaďáky, lampasáky, absíky, mazáky, zobáky ...
Zdraví vojín ve výslužbě Renda Pelán
pelan.rene@seznam.cz

alimyl

Příspěvek od alimyl » 18.09. 2019 18:14

VÚ 3869 Holýšov zvaný též Stříbrský, protože jsme se ze Stříbra - Konviktu v září 1969 bohužel přestěhovali. Z centra krásného města do lesů. Tomuto 1.RTP velel odborník pplk. Václav Mareška, vystřídaný mjr. Vinduškou prý bigošem s tomu odpovídajícím jednáním. Z doslechu vím, že jeho syn, který zde sloužil později byl lepší. Ze štábu pamatuji mjr. Marka a Vavřince. Velitelem 1. RTR byl kpt. Mencl, 2. RTR kpt. Vobr a veliteli čet por. Vítek, Kulhánek a Chrapek. Velitelem Spoj. roty byl kpt. Dlouhý, zást. npor. Tarábek.

Odpovědět

Zpět na „Hledám lidi. Zn.: "Služba v PVO PV"“