VÚ 5100 KROMĚŘÍŽ

Potřebujete najít někoho, kdo s Vámi sloužil u některého útvaru či jednotky vojsk PVO PV? Tak to zkuste zde! Pro prvotní kontakt a výměnu informací...

Moderátor: Netopýr

Odpovědět
Miro Z

Re: VÚ 5100 KROMĚŘÍŽ

Příspěvek od Miro Z » 02.12. 2017 21:54

To "illesl"
Slúžil som v 6.batérii v družstve velenia ako radista s Pištom Klimákom (jar 87-jar 89).

kalabis

Příspěvek od kalabis » 19.02. 2018 23:17

Ahoj Peťo!
Jsu Libor Kalabis. Jsu rád, že jsem na někoho narazil. Snažil jsem se někoho najít, ale nic. Pátrál jsem po Imre Ballovi, a taky nic. Ještě si pamatuju na Jožu Smreka, a hlavně na "Edisona".
Dej někdy vědět.
Můj email: lkalabis@seznam.cz

paži
Začínající uživatel

Příspěvek od paži » 30.10. 2018 19:55

Cenda píše:
25.12. 2015 08:41
Ahoj rakeťáci. V Kroměříži jsem sloužil v letech 4. 77 - 3. 79. Byl jsem jako řidič u 60 baterie. Velitel baterie npor. Abrham, velitelé čet ppor. Hořejší, Hlavatý, a Jurina. V Ašuluku jsme byli oba roky. Na jaře jsme odjeli k dukovanskě elektrárně kde jsme cvičili až do července. potom jsme jeli do Ruska. Zdravim všechny kteří tam byli se mnou, a po nás. Jen pár jmen, Zdenda Fišer, Petr Kovařík, Karel Lešo.
V té době jsem také sloužil v Kroměříži. Byl jsem jako řidič u "zpívající baterie". Společně s Tomášem Bálintem hledáme další kamarády - Drábek, Janča, Těšík, Cina, Sekereš, Kocek atd. Kdo jste sloužil pod por. Bednářem? Tehdy byl velitelem útvaru kpt. Pimek.
Ozvěte se na e-mail: ipap@seznam.cz

Odpovědět

Zpět na „Hledám lidi. Zn.: "Služba v PVO PV"“