VÚ 3395 JAROMĚŘ

Potřebujete najít někoho, kdo s Vámi sloužil u některého útvaru či jednotky vojsk PVO PV? Tak to zkuste zde! Pro prvotní kontakt a výměnu informací...

Moderátor: Netopýr

Odpovědět
Bruphen

VÚ 3395 JAROMĚŘ

Příspěvek od Bruphen » 11.08. 2008 14:49

Potvrzuji. V poddůstojnické škole jsem byl v roce 1985, nedávno jsem Jaroměř po 23 letech navštívil a kasárna zůstala naprosto nedotčena. Další moje štace byly Janovice n. Ú. Pokud někdo pamatujete, ozvěte se...

jarda 21
Začínající uživatel

Re: VÚ 3395 JAROMĚŘ

Příspěvek od jarda 21 » 12.02. 2009 18:52

Tak to jsme asi byli kolegové. V Jaroměři ve čtvercákách jsem byl říjen 1984 - březen 1985 a pak Janovice nad Úhlavou VÚ 4460, 6. baterie, velitel npor. Machaj. Ozvi se!

mr.maker

Příspěvek od mr.maker » 27.07. 2009 10:52

Zdravim
V 3395 som sluzil od 3.10.90 do 3.4.92 2. bat. moji stari boli Rene Vons, Zdeno Matula, velitel baterie kpt.Stipak velitel caty por. Hlavka .

Vilo Hennel (Kosice) mr.maker@azet.sk

Flames

Příspěvek od Flames » 11.10. 2009 15:46

Zdravím
Sloužil jsem v 3395 od září 1989,do února 1990 a pak směr Jihlava na útvar 6195.Velitel roty byl npor.Vrána.Jsem zvědav,jestli tu potkám někoho ze známých.

italpce
Začínající uživatel

Příspěvek od italpce » 03.11. 2009 00:12

Bruphen píše:Potvrzuji. V poddůstojnické škole jsem byl v roce 1985, nedávno jsem Jaroměř po 23 letech navštívil a kasárna zůstala naprosto nedotčena. Další moje štace byly Janovice n. Ú. Pokud někdo pamatujete, ozvěte se...

nazdárek já narukoval 1.4,1986 .myslím že můj velitel byl poručík Štipák .Je to dlouho a prd si už pamatuju,ale měl by si znát des. Jendrichovského byl to můj suprák

paje14@seznam.cz

Příspěvek od paje14@seznam.cz » 20.02. 2010 16:42

To "mr.maker"
Zdravím, byl jsem u Voženílka na ČTZ v kotelně, ale pocházel jsem z 20.baterie. Tenkrát ŠTIPÁK dělal velitele čety, tj.1988-1990. Správnej chlap, který si uměl sjednat pořádek. Pocházel z Liptovského Mikuláše. Vzpomínáš na Kulatou Bábu? Tam jsme se tolikrát střískali. A když pískli poplach, tak kluk převratil skřínovou V3S v kopečku do autoparku.
Lako, Žídek, Jakubčík, Adamjak a další.
Kasíno vypadá žalostně. Je to nostalgie, po těch letech.
Zdar a zdravím všechny, kdo zde strávili dva roky.
Pavel Jelínek
Brno
paje14@seznam.cz

Podstavek

Příspěvek od Podstavek » 23.02. 2010 21:31

Zdravím
Sloužil jsem v 3395 od září 1989,do února 1990 a pak smer Mar.Lázne na útvar 6162.Velitel roty byl npor.Vrána-
Spolubojovníci: Keller,Rojko,Kríž.Telinger,Jirsa. Ozvite sa niekdo.

kumbayo

Příspěvek od kumbayo » 03.02. 2011 21:20

Hola, pánové.Já tam sloužil v letech 1984-1986 jako kuchař.Nějakej Luboš Mourek.
kumbayo@seznam.cz

Olaf

Příspěvek od Olaf » 06.05. 2011 09:08

webové stránky o VÚ3395 je zde: http://www.raketaci.wbs.cz/

Flames

Příspěvek od Flames » 25.12. 2011 23:31

To "Podstavek"
Tak to jsme asi sloužili stejně,Telinger byl můj velitel družstva, nebo něco takového.

matulaz

Příspěvek od matulaz » 17.01. 2012 21:23

[quote="mr.maker"]Zdravim
V 3395 som sluzil od 3.10.90 do 3.4.92 2. bat. moji stari boli Rene Vons, Zdeno Matula, velitel baterie kpt.Stipak velitel caty por. Hlavka .

Vilo Hennel (Kosice) mr.maker@azet.sk[/quote]

Haló haló !!!Tady Zdenek Matula osobně!!!Je to už spoustu let,co jsem byl na vojně,ale útvar 3395 z hlavy nevymažu.Sháním svůj ročník - René Vons,Martin Holý,Tomáš Chleborát,Jirka Pokorný,Pavel Zajíc,Norbert Sadlek,Roman Mach-byli jsme spolu od začátku do konce vojny 89-91 ve čtcercákách-2.baterie.Jako instruktoři-kádrový stav.

A najednou tady zjistím,že si mne tu pamatuje někdo z ,,mladých" - promiň-už jsme všichni starší,já vím.
Potěšilo,mně,že si někdo vzpoměl!!!!
Zdar!!! Zdenko Matula matulaz@seznam.cz

VB Jaroměř

Příspěvek od VB Jaroměř » 18.01. 2012 20:08

Matulo,Matulo ještě pořád jíš klobásy,které Ti neříkají pane.Hádej kdo ti píše!

Matula Z.

Příspěvek od Matula Z. » 19.01. 2012 22:28

[quote="VB Jaroměř"]Matulo,Matulo ještě pořád jíš klobásy,které Ti neříkají pane.Hádej kdo ti píše![/quote]

Kurňa fiks tož fčíl nevím ???

Jen si pamatuji na jede večer-když jsem obluhoval v našem baru. Štipák chtěl,abych mu udělal klobásky.Já je udělal a šel jsem pro něho.Když jsme se vrátili,tak je někdo snědl a kpt.Štipák myslel že já.
Mám takový dojem,že je zblajzl ,,Cungy" - pokud jsi naše číslo tak víš,čí je tato přezdívka !!!

Ale bohužel nemám tušení,kdo jsi .

VB Jaroměř

Příspěvek od VB Jaroměř » 22.01. 2012 22:18

[quote="Matula Z."][quote="VB Jaroměř"]Matulo,Matulo ještě pořád jíš klobásy,které Ti neříkají pane.Hádej kdo ti píše![/quote]

Jen si pamatuji na jede večer-když jsem obluhoval v našem baru. Štipák chtěl,abych mu udělal klobásky.Já je udělal a šel jsem pro něho.Když jsme se vrátili,tak je někdo snědl a kpt.Štipák myslel že já.
Mám takový dojem,že je zblajzl ,,Cungy" - pokud jsi naše číslo tak víš,čí je tato přezdívka !!!

Ale bohužel nemám tušení,kdo jsi .[/quote]

Tvoje číslo to teda nejsem, tak kdo mohu být? Rozkóduj moje uživatelské jméno. Nápověda: před pár lety jsem se účastnil srazu v Jaroměři.

matulaz
Začínající uživatel

Příspěvek od matulaz » 24.01. 2012 15:44

Podle toho uživatelského jména mně to napadlo už dřív,teď jsem se v tom jen ujistil.Zdravím Vás ,Veliteli Baterie !!!
Jsem rád,že jsem Vás našel ! Chtěl bych udělat další sraz-bohužel po dvaceti letech už to nesthnu-je to 27.května dvacet dva let.Mám kontakt pouze na jednoho vrstevníka.Navíc letos nebudu mít čas-organizujeme velké výročí v naší obci-máme 600 let ( více na www.cvrcovice.net ).Ale to jsem odbočil.
Pokud bude nějaký sraz , určitě vám dám také vědět ! V životě člověk potká pár férových lidí, které by rád viděl, takže počítejte s naší pozvánkou!!!
Jak se máte,co děláte ? Pokud nechcete odepisovat na tyto stránky , můžete na můj e-mail , který jsem zde výše uvedl.
Často se dívám na různé servry o Jaroměři a vzpomínám na časy minulé. Mrzí mne , jak dopadly všechny budovy, které jsme znali. Holt, taková už je doba.

Ještě jednou ,jsem rád, že jsem vás tady našel!!!
Těším se na odpověď !
S pozdravem Zdenko Matula.

matulaz
Začínající uživatel

Příspěvek od matulaz » 25.01. 2012 14:20

Podle Vašeho přihlašovacího jména mne to napadlo už dřív,ale nabyl jsem si jistý.V tom případě Vás srdečně zdravím pane Veliteli Baterie !!!Jsem moc rád, že jsem Vás tady našel ! Bohužel na ostatní zatím nemám kontakt , ale jak se za nás říkalo : mladý voják hotový kouzelník . Tak to by v tom byl čert, abych je nenašel !!! Když se mne to povedlo před 12 lety na sraz,tak to zase nějak dám dohromady- samozřejmě opět včetně Vás .
Letos to ale asi nebude,máme v dědině oslavy 600 let vzniku a organizačně se na tom hodně podílím.Takže si sraz záklaďáků dávám do priorit na příští rok-takže s tím předem počítejte!
Jak se máte,co děláte? Hergot já bych s Váma proklábosil celý den někde v hospůdce a při flaštičce mojí slivovičky!!!
Napište ! Pokud nechcete tady,víše jsem uvedl svůj e-mail.
Ani se mi nechce věřit,že je to 22 let (27.května),co jsme šli do civilu.Tento servr jsem našel náhodou,když jsem chtěl ukázat synovi,u jaké techniky jsem sloužil.
Těším se na odpověď!
S pozdravem ¨
Zdenko Matula

matulaz
Začínající uživatel

Příspěvek od matulaz » 25.01. 2012 21:02

VB Jaroměř píše:
Matula Z. píše:
VB Jaroměř píše:Matulo,Matulo ještě pořád jíš klobásy,které Ti neříkají pane.Hádej kdo ti píše!

Ale bohužel nemám tušení,kdo jsi .
Tvoje číslo to teda nejsem, tak kdo mohu být? Rozkóduj moje uživatelské jméno. Nápověda: před pár lety jsem se účastnil srazu v Jaroměři.
Pořád čekám na schválení mé odpovědi administrátorem,už jsem sem psal dvakrát a pořád nic. Tak potřetí: Moc vás zdravím pane Štipák a jsem rád,že jsem vás tady našel !!!
Třeba se tu brzo objeví mé příspěvky.

janda
Začínající uživatel

Příspěvek od janda » 07.07. 2012 13:33

matulaz píše:
mr.maker píše:Zdravim

Vilo Hennel (Kosice) mr.maker@azet.sk

Haló haló !!!Tady Zdenek Matula osobně!!!Je to už spoustu let,co jsem byl na vojně,ale útvar 3395 z hlavy nevymažu.Sháním svůj ročník - René Vons,Martin Holý,Tomáš Chleborát,Jirka Pokorný,Pavel Zajíc,Norbert Sadlek,Roman Mach-byli jsme spolu od začátku do konce vojny 89-91 ve čtcercákách-2.baterie.Jako instruktoři-kádrový stav.

A najednou tady zjistím,že si mne tu pamatuje někdo z ,,mladých" - promiň-už jsme všichni starší,já vím.
Potěšilo,mně,že si někdo vzpoměl!!!!
Zdar!!! Zdenko Matula matulaz@seznam.cz
:o My postarší, ale stále mladfí brouzáme všude po netu a hledám své spolubojovníky a ejhle.VÚ 3395 nástup jaro 91 a Zdeněk Matula ( můj půlročák ) a v tu chvíli vzpomínka na bar zmiňovaný v diskuzi ( pomáhal jsem ho jako zobák zásobovat a vzpoměl jsem si na Kamila, který ho stavěl i s tajnou skrýší na alkohol).Co se týče VZP nezapomenu na "štipiho" a "hlavsona" a absu Měrku.Další co se mi vybavuje je, pokud si dobře vzpomínám na jména a přezdívky, Vlado Turaz, Feki, vylévání alkoholu do kanálu ve čtvercákách,vzpomínka padne i na malého vzteklého "chlebyho" a "pokyho" i převelení kohosi z důvodu blíže nespecifikovaným k bojovým útvarům a na kluky, ktěří odešli na civilku.
Při odborném výcviku ta klika do kolena kurňa bolela.Opičí dráhu v dolním kasínu jsem nenáviděl,nestihnutá ranní škrabka jí oddálila a kuchyň mi byla při CS souzená, stráž mi byla zapovězena.
Na cimře si tak tak vzpomenu na "plaváčka", Stana a jeho pečenú kravu, kdosi se ženil, šance a pahorek a moje předeběhnuté tělo a týden na POŠ,TERÉN I. a II.
Okolí snad není ani nutno připomínat (LIPKA, U KULATÉ BÁBY,koupaliště v Jaroměři ats.).
Převelen na podzim 91 k VÚ 6162 Mariánské Lázně, kde jsem se setkal s převelenými.

Vždy s úsměvem a vojenským létům zdar :D :D :D :D :D

Palo z Rot

Příspěvek od Palo z Rot » 30.09. 2012 19:55

Ja som služil na Rotke september 1989 - maj 1991 u kpt. Vigaša a VČ boli Rozman a Dolozin.

alfajet
Začínající uživatel

Příspěvek od alfajet » 25.12. 2012 18:23

Zdravím
Taktiež som slúžil v 3395 od 01.04.1998 do 15.09.1988, batéria 2O, potom smer Janovice nad /Úhlavou vojenský útvar 4460 5. bateria. Príloha foto z prísahy.
hodosla@post.sk
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 01.04. 2013 19:34

To "kumbayo"

Ahoj, ja som služil 1984-1986 na ROT. Podla fota som Ťa určite poznal.
Máš nejake kontakty na svojich spolubojovníkov?

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 17.04. 2013 20:17

To "Palo z Rot"
zde je kdyžtak můj mejl
mesnner@seznam.cz

Krutka-Džurdžuľa

Příspěvek od Krutka-Džurdžuľa » 20.04. 2013 19:28

To "Olaf"
Olaf, nie si ty nahodou Volavka? Ked ano, tak si bol moj mazak.
1984-86 čtz-řidič
Krutka-Džurdžuľa

Krutka-Džurdžuľa

Příspěvek od Krutka-Džurdžuľa » 20.04. 2013 19:37

Aj Moureka si pamätam (kumbayo), nazdar Ľuboši!
Ja som Miro Krutka-Džurdžuľa, ten, čo si zlomil nohu, keď nas povyšili na mazakov.
Pavlišta (Keke), vraj už nežije?
Mali by sme sa niekedy stretnut a ožrať sa u Kulatý báby.

robert

Příspěvek od robert » 12.05. 2013 23:31

To "paje14@seznam.cz"

ahoj pavle,
až někdy pojedeš do prahy ozvi se, zavzpomínáme na kotelnu :-)

robert

Odpovědět

Zpět na „Hledám lidi. Zn.: "Služba v PVO PV"“