Radiolokační dálkoměr P-18

Od protiletadlových kanónů až po mobilní protiletadlové a protiraketové komplety, od teodolitů po sofistikované systémy řízení palby, automatizované systémy, radiolokační technika, přenosové a komunikační prostředky.

Moderátor: Netopýr

Odpovědět
staska
Pokročilý uživatel

Radiolokační dálkoměr P-18

Příspěvek od staska » 24.05. 2010 19:31

Ač se to nezdá a nebylo to příliš praktické (hlavně z pohledu doby rozvinutí a odjezdu), byl používán u útvarů KUB i tento typ. Úplně nový kousek jsem přebíral pro Mariánské Lázně v Horce nad Moravou. Předtím jsme byli na "školení" (radši se nebudu vyjadřovat k úrovni) u kolegů v Rožmitále pod Třemšínem.

Netopýr
Šéfmoderátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Radiolokační dálkoměr P-18

Příspěvek od Netopýr » 25.05. 2010 17:51

staska píše:Ač se to nezdá a nebylo to příliš praktické (hlavně z pohledu doby rozvinutí a odjezdu), byl používán u útvarů KUB i tento typ. Úplně nový kousek jsem přebíral pro Mariánské Lázně v Horce nad Moravou. Předtím jsme byli na "školení" (radši se nebudu vyjadřovat k úrovni) u kolegů v Rožmitále pod Třemšínem.
Já bych Stando tady "nerozpytvával" TTD a další věci ohledně tohoto radiolokátoru, jelikož vše se již nachází na tomto fóru zde:
http://forum.presscont.eu/forum/viewtop ... f=20&t=231
Děkuji! ;)

staska
Pokročilý uživatel

Re: Radiolokační dálkoměr P-18

Příspěvek od staska » 25.05. 2010 20:56

Přiznávám se bez mučení, že jsem nad tím ani moc neuvažoval. Spíš šlo o to, abychom to měli zase trochu kompletnější.
Skládání těch hrábí v mrazu nebo včetně těch podpěr na plnou výšku byla lahůdka.

Odpovědět

Zpět na „Zbraňové a technické systémy“